NAVOIY VILOYAT SPORT BOSHQARMASI 
» Sportning o'yin turlari va yengil atletikaga ixtisoslashtirilgan bolalar va o'smirlar sport maktabi

» Sportning o'yin turlari va yengil atletikaga ixtisoslashtirilgan bolalar va o'smirlar sport maktabi

    Sportning o'yin turlari va yengil atletikaga ixtisoslashtirilgan bolalar va o'smirlar sport maktabi


    Ѕесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны дл¤ веб сайтов


    Ф.И.Ш
    ГУРУҲ
    Душанба
    Сешанба
    Чоршанба
    Пайшанба
    Жума
    Шанба
    Ўтиш жойи

    1
    Асланов Санжар Тўхтамуродович
    СТГ-1
    08.00-11.00
    08.00-11.00
    08.00-11.00
    Баня
    08.00-11.00
    08.00-11.00
    Ёшлар спорт мажмуаси

    13.00-16.00

    СТГ-1
    15.00-18.00
    15.00-18.00
    15.00-18.00
    Баня
    15.00-18.00
    15.00-18.00

    13.00-16.00

    2
    Ризоев Сохибжон Абдуғаниевич
    УМГ-2
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    Ёшлар спорт мажмуаси


    3
    Хушмуродов Санжар Нематиллоевич
    УМГ-1
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    Кармана туман 21-мактаб


    4
    Жумаев Элёр Бобоёрович
    УМГ-2
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    Қизилтепа туман
    1-ТИП работ спорт мажмуаси


    УМГ-2
    16.00-17.45
    16.00-17.45
    16.00-17.45
    16.00-17.45
    16.00-17.45
    16.00-17.45

    5
    Шавкатов Дилшод Тошпулот уғли
    УМГ-1
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    Қизилтепа тумани
    16-мактаб


    УМГ-2
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20

    6
    Абдуллаева Зулфизар
    УМГ-2
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-10.15
    08.00-09.30
    08.00-10.15
    Навоий шаҳар 15-мактаб

    7
    Асатулаев Фаррух Фарход ўғли
    УМГ-1
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    Ёшлар спорт мажмуаси


    УМГ-1
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30


    УМГ-2
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20


    8
    Сеттаров РешатРифатович
    УМГ-3
    10.30-12.15
    10.30-12.15
    10.30-12.15
    10.30-12.15
    10.30-12.15
    10.30-12.15
    Кармана туман
    2-мактаб спорт зали


    СТГ-2
    06.45-07.30
    06.45-07.30
    06.45-07.30
    06.45-07.30
    06.45-07.30
    06.45-07.30

    17.00-19.30
    17.00-19.30
    17.00-19.30
    17.00-19.30
    17.00-19.30
    17.00-19.30

    9
    Нурназарова Лилия Юлдашовна
    УМГ-3
    14.30-16.45
    14.30-16.45
    14.30-16.45
    14.30-16.45
    14.30-16.45
    14.30-16.45
    Кармана туман
    2- мактаб спорт зали


    СТГ-2
    06.45-07.30
    06.45-07.30
    06.45-07.30
    06.45-07.30
    06.45-07.30
    06.45-07.30

    17.00-19.30
    17.00-19.30
    17.00-19.30
    17.00-19.30
    17.00-19.30
    17.00-19.30

    10
    Турсунова Сокина Ибодуллаевна
    УМГ-2
    08.30-09.45
    08.30-09.45
    08.30-09.45
    08.30-09.45
    08.30-09.45
    08.30-09.45
    Навоий шаҳар марказий
    Теннис корти


    УМГ-1
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30

    УМГ-2
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20
    16.35-18.20

    11
    Равшанов Шохрух Холмуродович
    УМГ-1
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    08.00-09.30
    Навоий шаҳар марказий
    Теннис корти


    УМГ-1
    09.35-11.05
    09.35-11.05
    09.35-11.05
    09.35-11.05
    09.35-11.05
    09.35-11.05

    УМГ-1
    16.00-17.30
    16.00-17.30
    16.00-17.30
    16.00-17.30
    16.00-17.30
    16.00-17.30

    12
    Джониева Нисора
    УМГ-1
    09.30-11.00
    09.30-11.00
    09.30-11.00
    09.30-11.00
    09.30-11.00
    09.30-11.00
    Навоий шаҳар марказий
    Теннис корти


    УМГ-1
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30

    13
    Холмуродов НормуродДустмуродович
    УМГ-2
    09.00-10.30
    09.00-11.15
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    09.00-11.15
    09.00-10.30
    Навбахор тумани
    10- мактаби спорт майдони


    УМГ-3
    16.00-18.15
    16.00-18.15
    16.00-18.15
    16.00-18.15
    16.00-18.15
    16.00-18.15
    Навбахор тумани
    30-мактаби спорт майдони


    14
    Дусмуродов Журабек Сайфуллаевич
    УМГ-2
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    Навбаҳор тумани31-мактаб

    УМГ-2
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    15.30-17.15
    15.30-17.15

    15
    Эргашов Ойбек Райимович
    УМГ-2
    13.30-15.45
    13.30-15.45
    13.30-15.45
    13.30-15.45
    13.30-15.00

    Навбаҳор тумани32-мактаб

    УМГ-3
    15.50-18.05
    15.50-18.05
    15.50-18.05
    15.50-18.05
    15.15-17.30
    15.15-17.30

    16
    Тухтаев Камолиддин Искандарович
    УМГ-2
    13.30-15.45
    13.30-15.45
    13.30-15.45
    13.30-15.45
    13.30-15.00

    Навбахор тумани
    13-мактаби


    УМГ-3
    15.50-18.05
    15.50-18.05
    15.50-18.05
    15.50-18.05
    15.15-17.30
    15.15-17.30

    17
    Турсунов Истамжон Исматуллаевич
    УМГ-2
    16.10-17.55
    16.10-17.55
    16.10-17.55
    16.10-17.55
    16.10-17.55
    16.10-17.55
    Ёшлар спорт мажмуаси

    18
    Баракаев Азимжон Алимович
    УМГ-1
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    Ёшлар спорт мажмуаси

    УМГ-2
    10.05-11.50
    10.05-11.50
    10.05-11.50
    10.05-11.50
    10.05-11.50
    10.05-11.50

    УМГ-1
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30

    19
    Хадиев Абдулло Ражабович
    УМГ-2
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    09.00-11.15
    09.00-11.15
    Навоий шаҳар
    10-мактаб


    УМГ-4
    16.00-18.15
    16.00-18.15
    16.00-18.15
    16.00-18.15
    16.00-19.00
    16.00-19.00

    20
    Йўлдошев Худойберди Эшназар ўғли
    УМГ-2
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    09.00-10.45
    Навоий шаҳар НКМКга қарашли ЖТСК(спорт сарой)

    УМГ-1
    16.00-17.30
    16.00-17.30
    16.00-17.30
    16.00-17.30
    16.00-17.30
    16.00-17.30

    УМГ-1
    18.00-19.30
    18.00-19.30
    18.00-19.30
    18.00-19.30
    18.00-19.30
    18.00-19.30

    21
    Кенжабоев Азимжон Азамат уғли
    УМГ-4
    14.45-17.15
    14.45-17.15
    14.45-17.15
    14.45-17.15
    14.45-17.15
    14.45-17.15
    Навоий шаҳар
    10-мактаб


    УМГ-3
    17.20-19.35
    17.20-19.35
    17.20-19.35
    17.20-19.35
    17.20-19.35
    17.20-19.35

    22
    Очилова Махсума Икромовна
    УМГ-2
    15.45-17.30
    15.45-17.30
    15.45-17.30
    15.45-17.30
    15.45-17.30
    15.45-17.30
    Навоий шаҳар17-мактаб спорт зали

    УМГ-3
    17.35-19.50
    17.35-19.50
    17.35-19.50
    17.35-19.50
    17.35-19.50
    17.35-19.50

    23
    Сайфуллаев Охунжон Амрулло ўғли
    УМГ-2
    14.00-16.15
    14.00-16.15
    14.00-16.15
    14.00-16.15
    14.00-15.30

    Қизилтепа тумани1-мактаб спорт зали

    УМГ-4
    16.20-18.50
    16.20-18.50
    16.20-18.50
    16.20-18.50
    15.35-18.05
    15.35-18.05

    24
    Асланов Иброхим Мардонович
    УМГ-1
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    09.00-10.30
    Хатирчи тумани маданият ва марифат уйи
    4 мактаб ёнида


    УМГ-1
    14.00-15.30
    14.00-15.30
    14.00-15.30
    14.00-15.30
    14.00-15.30
    14.00-15.30

    25
    Ўктамова Маржона Зафар қизи
    УМГ-1
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    08.30-10.00
    Ёшлар спорт мажмуаси шахмат хонаси

    УМГ-2
    13.40-15.25
    13.40-15.25
    13.40-15.25
    13.40-15.25
    13.40-15.25
    13.40-15.25

    УМГ-1
    15.30-17.00
    15.30-17.00
    15.30-17.00
    15.30-17.00
    15.30-17.00
    15.30-17.00

    26
    Абдукаримова Умида Тулкиновна
    УМГ-1
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    15.00-16.30
    Ёшлар спорт мажмуаси

    УМГ-2
    16.45-19.00
    16.45-19.00
    16.45-19.00
    16.45-19.00
    16.45-19.00
    16.45-19.00

    27
    Шафиков Темур Мратович
    УМГ-3



    316.00-19.00
    416.00-19.00
    5
    Ёшлар спорт мажмуаси

    716.00-19.00
    816.00-19.00
    9
    1016.00-19.00
    1116.00-19.00
    1216.00-17.30

    1416.00-19.00
    1516.00-19.00
    1616.00-19.00
    17
    1816.00-19.00
    1916.00-17.30

    21
    2216.00-19.00
    2316.00-19.00
    2416.00-19.00
    25
    2616.00-19.00

    2816.00-19.00
    29
    3016.00-19.00
    3116.00-19.00



    28
    Нарбеков Манас
    УМГ-1
    16.30-18.00
    16.30-18.00
    16.30-18.00
    16.30-18.00
    16.30-18.00
    16.30-18.00
    Ёшлар спорт мажмуаси

    фильмы бесплатно


YANGILIKLAR SURATLARDA
KELIB TUSHGAN MUROJAATLAR 135
YAKUNLANDI 130
JISMONIY SHAXSLARDAN 134
YURIDIK SHAXSLARDAN 1

batafsil

Qaysi sport turiga qiziqasiz?


OVOZ BERISH NATIJALAR

FOYDALI HAVOLALAR

Sportning o'yin turlari va yengil atletikaga ixtisoslashtirilgan bolalar va o'smirlar sport maktabi


Ѕесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны дл¤ веб сайтов


Ф.И.Ш
ГУРУҲ
Душанба
Сешанба
Чоршанба
Пайшанба
Жума
Шанба
Ўтиш жойи

1
Асланов Санжар Тўхтамуродович
СТГ-1
08.00-11.00
08.00-11.00
08.00-11.00
Баня
08.00-11.00
08.00-11.00
Ёшлар спорт мажмуаси

13.00-16.00

СТГ-1
15.00-18.00
15.00-18.00
15.00-18.00
Баня
15.00-18.00
15.00-18.00

13.00-16.00

2
Ризоев Сохибжон Абдуғаниевич
УМГ-2
15.30-17.15
15.30-17.15
15.30-17.15
15.30-17.15
15.30-17.15
15.30-17.15
Ёшлар спорт мажмуаси


3
Хушмуродов Санжар Нематиллоевич
УМГ-1
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
Кармана туман 21-мактаб


4
Жумаев Элёр Бобоёрович
УМГ-2
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
Қизилтепа туман
1-ТИП работ спорт мажмуаси


УМГ-2
16.00-17.45
16.00-17.45
16.00-17.45
16.00-17.45
16.00-17.45
16.00-17.45

5
Шавкатов Дилшод Тошпулот уғли
УМГ-1
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
Қизилтепа тумани
16-мактаб


УМГ-2
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20

6
Абдуллаева Зулфизар
УМГ-2
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-10.15
08.00-09.30
08.00-10.15
Навоий шаҳар 15-мактаб

7
Асатулаев Фаррух Фарход ўғли
УМГ-1
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
Ёшлар спорт мажмуаси


УМГ-1
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30


УМГ-2
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20


8
Сеттаров РешатРифатович
УМГ-3
10.30-12.15
10.30-12.15
10.30-12.15
10.30-12.15
10.30-12.15
10.30-12.15
Кармана туман
2-мактаб спорт зали


СТГ-2
06.45-07.30
06.45-07.30
06.45-07.30
06.45-07.30
06.45-07.30
06.45-07.30

17.00-19.30
17.00-19.30
17.00-19.30
17.00-19.30
17.00-19.30
17.00-19.30

9
Нурназарова Лилия Юлдашовна
УМГ-3
14.30-16.45
14.30-16.45
14.30-16.45
14.30-16.45
14.30-16.45
14.30-16.45
Кармана туман
2- мактаб спорт зали


СТГ-2
06.45-07.30
06.45-07.30
06.45-07.30
06.45-07.30
06.45-07.30
06.45-07.30

17.00-19.30
17.00-19.30
17.00-19.30
17.00-19.30
17.00-19.30
17.00-19.30

10
Турсунова Сокина Ибодуллаевна
УМГ-2
08.30-09.45
08.30-09.45
08.30-09.45
08.30-09.45
08.30-09.45
08.30-09.45
Навоий шаҳар марказий
Теннис корти


УМГ-1
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30

УМГ-2
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20
16.35-18.20

11
Равшанов Шохрух Холмуродович
УМГ-1
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
08.00-09.30
Навоий шаҳар марказий
Теннис корти


УМГ-1
09.35-11.05
09.35-11.05
09.35-11.05
09.35-11.05
09.35-11.05
09.35-11.05

УМГ-1
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30

12
Джониева Нисора
УМГ-1
09.30-11.00
09.30-11.00
09.30-11.00
09.30-11.00
09.30-11.00
09.30-11.00
Навоий шаҳар марказий
Теннис корти


УМГ-1
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30

13
Холмуродов НормуродДустмуродович
УМГ-2
09.00-10.30
09.00-11.15
09.00-10.30
09.00-10.30
09.00-11.15
09.00-10.30
Навбахор тумани
10- мактаби спорт майдони


УМГ-3
16.00-18.15
16.00-18.15
16.00-18.15
16.00-18.15
16.00-18.15
16.00-18.15
Навбахор тумани
30-мактаби спорт майдони


14
Дусмуродов Журабек Сайфуллаевич
УМГ-2
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
Навбаҳор тумани31-мактаб

УМГ-2
15.30-17.15
15.30-17.15
15.30-17.15
15.30-17.15
15.30-17.15
15.30-17.15

15
Эргашов Ойбек Райимович
УМГ-2
13.30-15.45
13.30-15.45
13.30-15.45
13.30-15.45
13.30-15.00

Навбаҳор тумани32-мактаб

УМГ-3
15.50-18.05
15.50-18.05
15.50-18.05
15.50-18.05
15.15-17.30
15.15-17.30

16
Тухтаев Камолиддин Искандарович
УМГ-2
13.30-15.45
13.30-15.45
13.30-15.45
13.30-15.45
13.30-15.00

Навбахор тумани
13-мактаби


УМГ-3
15.50-18.05
15.50-18.05
15.50-18.05
15.50-18.05
15.15-17.30
15.15-17.30

17
Турсунов Истамжон Исматуллаевич
УМГ-2
16.10-17.55
16.10-17.55
16.10-17.55
16.10-17.55
16.10-17.55
16.10-17.55
Ёшлар спорт мажмуаси

18
Баракаев Азимжон Алимович
УМГ-1
08.30-10.00
08.30-10.00
08.30-10.00
08.30-10.00
08.30-10.00
08.30-10.00
Ёшлар спорт мажмуаси

УМГ-2
10.05-11.50
10.05-11.50
10.05-11.50
10.05-11.50
10.05-11.50
10.05-11.50

УМГ-1
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30

19
Хадиев Абдулло Ражабович
УМГ-2
09.00-10.30
09.00-10.30
09.00-10.30
09.00-10.30
09.00-11.15
09.00-11.15
Навоий шаҳар
10-мактаб


УМГ-4
16.00-18.15
16.00-18.15
16.00-18.15
16.00-18.15
16.00-19.00
16.00-19.00

20
Йўлдошев Худойберди Эшназар ўғли
УМГ-2
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
09.00-10.45
Навоий шаҳар НКМКга қарашли ЖТСК(спорт сарой)

УМГ-1
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30

УМГ-1
18.00-19.30
18.00-19.30
18.00-19.30
18.00-19.30
18.00-19.30
18.00-19.30

21
Кенжабоев Азимжон Азамат уғли
УМГ-4
14.45-17.15
14.45-17.15
14.45-17.15
14.45-17.15
14.45-17.15
14.45-17.15
Навоий шаҳар
10-мактаб


УМГ-3
17.20-19.35
17.20-19.35
17.20-19.35
17.20-19.35
17.20-19.35
17.20-19.35

22
Очилова Махсума Икромовна
УМГ-2
15.45-17.30
15.45-17.30
15.45-17.30
15.45-17.30
15.45-17.30
15.45-17.30
Навоий шаҳар17-мактаб спорт зали

УМГ-3
17.35-19.50
17.35-19.50
17.35-19.50
17.35-19.50
17.35-19.50
17.35-19.50

23
Сайфуллаев Охунжон Амрулло ўғли
УМГ-2
14.00-16.15
14.00-16.15
14.00-16.15
14.00-16.15
14.00-15.30

Қизилтепа тумани1-мактаб спорт зали

УМГ-4
16.20-18.50
16.20-18.50
16.20-18.50
16.20-18.50
15.35-18.05
15.35-18.05

24
Асланов Иброхим Мардонович
УМГ-1
09.00-10.30
09.00-10.30
09.00-10.30
09.00-10.30
09.00-10.30
09.00-10.30
Хатирчи тумани маданият ва марифат уйи
4 мактаб ёнида


УМГ-1
14.00-15.30
14.00-15.30
14.00-15.30
14.00-15.30
14.00-15.30
14.00-15.30

25
Ўктамова Маржона Зафар қизи
УМГ-1
08.30-10.00
08.30-10.00
08.30-10.00
08.30-10.00
08.30-10.00
08.30-10.00
Ёшлар спорт мажмуаси шахмат хонаси

УМГ-2
13.40-15.25
13.40-15.25
13.40-15.25
13.40-15.25
13.40-15.25
13.40-15.25

УМГ-1
15.30-17.00
15.30-17.00
15.30-17.00
15.30-17.00
15.30-17.00
15.30-17.00

26
Абдукаримова Умида Тулкиновна
УМГ-1
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
Ёшлар спорт мажмуаси

УМГ-2
16.45-19.00
16.45-19.00
16.45-19.00
16.45-19.00
16.45-19.00
16.45-19.00

27
Шафиков Темур Мратович
УМГ-3



316.00-19.00
416.00-19.00
5
Ёшлар спорт мажмуаси

716.00-19.00
816.00-19.00
9
1016.00-19.00
1116.00-19.00
1216.00-17.30

1416.00-19.00
1516.00-19.00
1616.00-19.00
17
1816.00-19.00
1916.00-17.30

21
2216.00-19.00
2316.00-19.00
2416.00-19.00
25
2616.00-19.00

2816.00-19.00
29
3016.00-19.00
3116.00-19.00



28
Нарбеков Манас
УМГ-1
16.30-18.00
16.30-18.00
16.30-18.00
16.30-18.00
16.30-18.00
16.30-18.00
Ёшлар спорт мажмуаси

фильмы бесплатно